• https://www.facebook.com/demircan.kadir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905525539056
  • https://www.twitter.com/kesiftv
  • https://www.instagram.com/demircan1964/
  • https://www.youtube.com/channel/UC-rCq30OJ5s3bwwK6n-LxvQ
Site Haritası
Takvim
Site-Sahibinden
Google Keşif Arazi
Kadir Demircan Kimdir

Kurallarımız

                   Keşif  Arazi Ajansı 
 
                                         Kadir Demircan

                            Gönen - Manyas - Yenice - Balya 
                                  Bandırma - Erdek - Biga 

         Bölgesinde
  2.000 in Üzerinde  Arazimiz İle  Hizmetinizdeyiz
           
                 Önemli Kurallarımız

1. Ciddiyet - Kararlılık 
   
Özellikle  ciddi alıcılar ve kesin karar vermiş  müşterilerimiz ile çalışmayı tercih ediyoruz.
    Ofisimizde arazilerin fotograf, video ve diğer özelliklerini anlattıktan sonra almak istediği araziyi yerinde görmesi için götürüyoruz. 
   Bizi boşu boşuna dağlarda, bayırlarda, arazilerde saatlarca gezdiren, iş ve müşteri kaybı yaptıran kişilerle çalışmayı  istemiyoruz.

2. Ulaşım Gideri 50- 100 -150 TL
Müşterilerimize kendi araçları ile arazi göstermesi yapılır.
Arazileri  gezmek, görmek  için aracı olmayanlara veya bizim arazi aracımız ile araziye gitmeyi tercih edenlere 20 KM ye kadar 50 TL, 50 KM ye kadar 100 TL, 80 KM ye kadar  150 TL  yakıt ve yıpranma masrafı ofisde peşin alınarak yola çıkılmaktadır. 

3. Telefon Görüşmeleri, Randevü, Güvenirlilik
 Telefon görüşmelerini  çok kısa tutuyoruz. Telefon görüşmelerini bilgili ve yetkili  ofis sekreterlerimiz yapmaktadır. Kadir Demircan ile arazi,  proje ve danışmanlık hizmeti görüşmeleri sadece yüz yüze ofiste yapılmaktadır.
  Arazi görmeye gelirken, aynı gün içinde , yola çıkarken aramanız, teyit ve  randevü almanız gereklidir. Önceden randevü vermiyoruz.
   Gün içinde aldığınız randevüden  sonra vazgeçme, gecikme hallerinde kesinlikle bildirilmesi, randevünün iptal edilmesi gerekir.
   Sözünüzde durmuyorsanız hiç tanışmamış olalım. Kesinlikle düzgün, güvenilir insanlarla tanışmak, çalışmak istiyoruz. Kötülerle asla tanışmak, karşılaşmak istemiyoruz. Kötüler, cahiller, karanlık kişiler lütfen bizden uzak dursunlar.

2. Arazi Alımı ve Kaparo
Arazi alımlarında, karar verdikten sonra, anlaşma ile birlikte alıcıdan en az 2.000 TL ile kapora alınır ve 1 hafta süre verilir.

Bu süre içinde arazi alınmadığında  ya da alımdan ölüm dışında hangi tür sebeple olursa olsun, vazgeçilip - cayıldığında, kapora otomatikman yanar.
Geri kesinlikle istenmez ve de verilmez. Kapora alındıktan sonra satış sözleşmesi yapılır, imzalanıp verilir. Arazi satışında başka bir sorun çıktığında, satış verilemediğinde kapora iade edilir, başka hiç bir hak talep edilemez. Kaporası yanan kişi, bizden başka bir yer alır ise kapora oraya aktarılabilir.
Hiç bir alım söz konusu olmaz ise kapora yanmış olur. Lütfen bu madde ışığında alış veriş yapınız. Her ticaretin ve alışverişin belirli kuralları, rizikoları, kar ve zararları da  vardır. Kapora verilmeyen arazi satılmış sayılmaz, ilandan kaldırılmaz, kimse için özel olarak bekletilmez, müşterilere sunulmaya devam eder. 


3. Yer Gösterme Formu ve Güvenlik Kaydı
    Her müşterimizi,  önce ofisimizde ağırlıyoruz, form doldurarak, TC sini alarak ve imzalatarak kayıt altına alıyoruz.
   Ayrıca merkez ofisimizde  ve arazilerde güvenlik amaçlı  istisnasız video ve fotograf kayıtları yapılmakta ve arşivlenmektedir. Kayıdınızın  alınmasını istemiyorsanız, gizli insanlarsanız, zorlama yok, bizimle çalışmak zorunda değilsiniz.

4.Çalışma Zamanları
   Haftanın 6 günü çalışıyoruz, pazar günü ise çalışmıyoruz.
  Çalışma saatleri sabah 09.00 - Akşam 18.00 arasıdır. Saat 17 den sonra arazi gezisi yapmıyoruz, ofisde hizmet veriyoruz.
  
5.İletişim Kurma

     Telefon ile arazi sorarken metrekare miktarını, fiyatını veya  ilan numarasını belirtiniz. Ayrıca konuşmalarda; tapusu varmı, tek tapumu, emlakçımısınız, hangi köyde, ada parsel verirmisiniz gibi   sorulara cevap vermiyoruz.

6.Alım Satım Ödemesi

    Alım - satım para ve komisyon  ödemelerinde, satış işleminden önce, parayı müşteriden biz teslim alıyoruz ve arazi sahiplerine biz ödüyoruz.  Ödemeleri; güvenli ve garantili ödeme şeklinde, tutanakla, banka yolu ile ve şahitler huzurunda, imzadan ve satıştan önce yapıyoruz.

7.Öngörülemeyen Olumsuzluklar
(Şehir Dışından Gelenler İçin)

   Dışarıdan Gönen'e arazi görmek için gelmeden önce bizi  bilgilendiriniz, teyit alınız.
   Son anda bizimle hiç bir ilgisi alakası olmayan, arazi sahibi veya sahipleri tarafından kaynaklanan; vazgeçme, fiyat değişikliği veya ortaya çıkan, beklenmeyen, sürprizlerden ve  çeşitli olumsuzluklardan ekibimiz ve işletmemiz kesinlikle sorumlu tutulamaz.
    Kimsenin görmeye veya almaya  geldiği araziyi % 100 görme veya alma gibi bir garantisi yoktur, biz garanti veremiyoruz, hiç kimseye güvenmemeyi prensip edinmişiz ve sorumluluk ta kabul etmiyoruz.
Bu işler tamamen nasip, kader, kısmet meselesidir. Tapuyu elinize alıncaya kadar her türlü sürprize hazır olunuz.Tapu işleri bazen  tapu dairesindeki yoğunluktan dolayı aynı gün içinde yetişemeyebilir. Saat 12.00 a kadar müracatların yapılması, mümkünse çok erken sıra alınması gerekiyor.
Lütfen randevularınıza riayet ediniz. 

8. Herkesle Çalışmıyoruz. 
     Kesinlikle sözünde ve özünde doğru, tutarlı, dürüst, ahlaklı ve düzgün insanlarla çalışmak istiyoruz. .

  Prensip olarak;  doğrudan arazi sahipleri ve doğrudan alıcılarla, müşterilerle muhatap oluyoruz.
   Lütfen kimse kendi kuralını bize dayatmaya çalışmamalı.   
      İşletmemiz profesyonel çalışan, kesin  kuralları ve başarıları olan bir kurumdur.
    Önceliğimiz kendi koyduğumuz kurallarımızı tavizsiz ve istisnasız uygulamaktır.
     Hiç kimseye kurallarımızı zorla kabul ettirmiyoruz, zorlama yok.
     Kabul edenlerle çalışıyoruz.

9. Sorumluluk
   Bizim sözlerimize itibar etmeyiniz, kulağınızla kendiniz duymak için, tapunuzu almadan önce belediyeden ve tapudan; bizzat kendiniz, icra, ipotek, şerh, ihtiyati tedbir, hisse durumu, yandaki araziye taşma, kadastrol yol durumu, özürlü hisseleri gibi hususları sorunuz, ona göre işlem yapınız. Biz de insanız, yanılabiliriz, eksik bilgi sahibi olabiliriz. Tapunuzu aldıktan sonra biz hiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz.
  Bize getirilen arazilere bizim kadastro götürmek veya mal sahibini zorlamak gibi bir yetkimiz yoktur. Tapu üzerinde belirtilen bilgilere ve arazi sahibinin beyanına göre size arazi hakkında bilgi sunabiliyoruz. Tapunuzu aldıktan sonra çıkabilecek her türlü olumlu veya olumsuzluklarla ilgili lütfen bizi sorumlu tutmayınız ve sorumluluk kabul etmiyoruz.
  Siz de araştırın, soruşturun, şüpheniz varsa kadastro götürün, ölçüm yaptırın, ondan  sonra tapunuzu alın. 
                     
10. İlanlarımızdaki Fotograf ve

Arazi Bilgileri İzinsiz Kullanılamaz

   Gerek emlakçılar ve gerekse arazi sahibi veya müşteriler  bizim bilgimiz ve iznimiz dışında  hiç bir şekilde ilanlarımızdan yazı veya fotograf alamazlar, kullanamazlar, yayınlayamazlar. Bu şekildeki bir davranış ahlaksızlık, sahtekarlık ve hırsızlıktır. 
   Müşterilerimize ve dostlarımıza önemle ricamız, bizim fotograf ve bilgilerimizi kendilerine gönderen, yayınlayan, paylaşan kişileri gördüklerinde, rastladıklarında bize bildirmeleri, ihbar etmeleridir.

11. Alıcı ve SatıcılaraTavsiyemiz;
Kesinlikle  Kayıtlı Esnaflarla Çalışmalarını Öneriyoruz.
Telefon ile pazarlık yapılmaması, arazinin görüldükten sonra fiyat teklifinde bulunulmasını öneriyoruz. 
Ciddi ve güvenilir görülen müşterilerimizi mal sahipleri ile buluşturabiliriz. Ancak çoğunlukla mal sahibi ile buluşturduklarımızın % 80 si bizi devre dışı bırakıp dolandırmışlardır. 
   Arazi ve gayrimenkul alırken ve satarken kesinlikle aracılarla, vergiye tabi olmayan, iş yeri bulunmayan, emlakçı olmayan kişilerle  çalışmayın. Yaptıkları iş, hiç çalışmadan sizden çok daha fazla para almaktır. Bu konuda bir çok müşterimizin mağduriyetleri ve  şikayetleri olmuştur.
   Pişman olmamak için, bilinen, tanınan, referansları olan, mümkünse yerli ve o bölgenin insanı olan emlakçılarla çalışınız.
   Kayıtdışı çalışmak demek devletten, milletten çalmak, hırsızlık yapmak demektir. Siz de eğer iyi bir insansanız, hırsızlara destek olmayın, onları şikayet edin.
12. Ada Parsel Bilgilerini
Yayınlamıyoruz, Vermiyoruz
    Malesef kendi arazimiz dahi olsa ada parsel bilgilerini biz yayınlamıyoruz. Çünkü bazı çok akıllı ve uyanık müşterilerimiz ofisimize uğramayıp, doğrudan arazinin olduğu köye gidip, araziyi, sahibini araştırıyorlar, adeta köyü ayağa kaldırıyorlar, köylüyü bıktırıyorlar. Bu konuda çok şikayetler aldık. Arazi bilgilerini ofisimize teşrif edenlere veriyoruz, gösteriyoruz, gezdiriyoruz.
13. Fiyatlarımız Sabittir
Lütfen en son kaça olur diye aramayınız.  İlanlarda yayınladığımız fiyatlar en son indirimli fiyatlardır.


        Keşif Arazi     
 Ajansını Tanıyalım                      

    Keşif Arazi  Pazarlama Ajansı; Güney Marmarada,  Gönen, Manyas  ve Yenice Başta olmak üzere; Bandırma, Erdek, Çan, Biga, Balya, bölgesinde, 8 ilçede  faaliyette bulunmaktadır.
   Ajansımızın   internet ve ilan sitelerinde yayınlanan  ilanları ve kapalı devre pazarlaması yapılan  toplam 2.000 in üzerinde,   satılık arazisi bulunmaktadır.
       Ajans işletmemiz; Arazi alanında; sadece arazi üzerine, tarla, köy evi, arsa, bağ, bahçe, çiftlik, yazlık üzerine çalışmaktadır.
     Ajansımız ofisimize gelen müşterilerimize arazi, tarım ve havancılık projeleri ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
   
   Düsturumuz şudur ki; Biz de, söz namustur, sözünden  dönen namussuzdur. Yalan söylemek; günahtır, haramdır, alçaklıktır, insanlık suçudur. Yalan söyleyen, bizi devre dışı bırakan, hak yiyen, emeğe saygı duymayan, 
görmüyoruz.
rip sözünüzde durmuyorsanız, söylediğiniz zaman yalan sözlüyorsanız ne olur sizinle hiç tanışmamış, karşılaşmamış olalım,  alış verişe girmeyelim.

   Aşırı kar'a karşıyız, arazileri satılsın diye çok hesaplı hale getiriyoruz.

  Tok satıcıların arazilerine önem vermiyor sadece arşivimizde bulunduruyoruz.
   Fiyatlara arazi için yaptığımız mecburi reklam tanıtım ulaşım masrafı ile makul bir miktarda kar payı ekliyoruz. Pazarlık payı için fazla ısrarcı olmayınız.


Yaptığımız İş ve Hizmetler.

1.Arazi Pazarlama:
Arazi Reklamı, Proje Danışmanlığı, Tanıtımı, Pazarlama ve Satışı

2.TV Programı:
    Çiftçi TV de Çobanla Başbaşa programı yapımı ve yayını.
Pazar 15.00 Salı:08.00 Perşembe:03.00 Cuma 17.00  da yayınlanmaktadır.
    www.kesiftv.net de 30 ayrı bölüm halinde tv program dosyaları yayını.

3.Keşif Dergisi Yayını.
  Ulusal; bilim, araştırma, haber dergisi. Tüm türkiye genelinde yayınlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin adreslerine ücretsiz gönderiyoruz. Dergide arazilerimizin de reklamını yapıyoruz.
4. İş Rehberlik Sitesi.

   Türkiye İş Kulübü site yayını ile ülke ve dünya genelinde iş, işletme ve kişilerin iletişim tanıtım bilgilerine yer veriyoruz.
6.Yayıncılık.
if Ajans Yayın Evi A.Kadir Demircana ait 29 telif eser kitap yayıncılığı ve ücretsiz dağıtım- kitap hediye hizmeti.

Keşif Arazi Ajansı 
 
Kadir Demircan
Cep Tlf: 0536 606 2730
              0533 606 2730
              0552 553 9056
              0266.762 6793
Gayrimenkul Alımı Satımı
Reklamcılık, İş Takibi
Yayıncılık, Organizasyon
Balıkesir Gönen Vergi Dairesi
Vergi No:2800184183
Yetki Belgesi No:1286 74201 500 404 11692 Tarih:29.01.2015 
Alan:Pazarlama ve Perakente
Merkez Adres: 
Altay Mah. Şehit Mustafa Karakaş Caddesi. No:39/B-C-D 
 (Gönen Top Sahasının Önü )
                                                           Gönen Balıkesir Türkiye 

Teşekkür Ederiz

Önemli Sitelerimiz

www.arazitv.net

www.kesiftv.net

www.turkiyeiskulubu.com

www.gonengontam.net


     

 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret90648
Sahibinden
Örnek Prefabrik Evler
Arazitv
Facebook Linki
Örnek Prefabrik Evler
Kurallarımız
Örnek Prefabrik Evler
KeşfiTV
Örnek Prefabrik Evler
Çobanla Başbaşa
Gönen Köyleri
Manyas Köyleri
Hava Durumu