• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kesiftvkadirdemircan

Anasayfa


     Manyas

   
Ürün Kodu : Manyas
Üretici : Manyas
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar


      


Keşif Arazi Emlak Manyasta

Keşif Arazi Emlak Ofisi olarak 4 yıl önce başladığımız faaliyetler Gönende Manramara Türkiyede ve hatta dünya genelinde tanındı, bilindi örnek alındı. İstikrarlı çizgimiz, engin tecrübemiz, güçlü, deneyimli ve güvenilir kadromuz ile büyümeye devam ediyoruz. 
Komşu ilçemiz  Manyasa da 2 katlı,90 m2 den oluşan ve sıfır eşyalarla donatılan ofisimiz ile artık Manyasta da Arazi pazarlama ve satış, dergi ve tv programı yayıncılığı ile hızla işe başladık.
Amacımız kısa sürede Manyasıda Türkiye ve Dünya gündemine taşımak, kalkınmasını arttırarak insanımıza daha çok refah ve huzur getirmek.
Bu sebeple TV programlarımızı Manyasın köylerinde yapmaya karar verdik ve ilk Çiftçi TV ye Çobanla Başbaşa programını Işıklar köyünde çektik.   Tüm köylerimizi tek tek gezerek tanıtım videosu hzırladık ve yayınladık. Yine tüm köylerimize  www.arazitv.net de internet sayfası yaptık.
 Tanıtım ve Enformasyon çalışmalarımız artarak devam edecek.
Bu arada Manyas halkının bize çok büüyük ilgi ve alakasının olduğunu gördük ve her köyde muhteşem bir şekilde karşılandık.
Biz de bu ilgi karşısında Manyasa hizmet yapmaya karar verdik.
Manyasın genç kaymakamı ile tanıştık, çalışkan ve halkı tarafından sevilen, tüm köylerin yollarını asfalt ve parke taşı ile ören, şıkır şıkır yapan belediye başkanı ile tanıştık.
 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Arazi Videoları
Çobanla Başbaşa


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam39
Toplam Ziyaret500171
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°