• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kesiftvkadirdemircan

Anasayfa


     35.424 m2 tarla Gönen e 20 km . Yolu var , ceviz ekimine uygun , teraslaması yapılmış. Kadastro geti

   
Ürün Kodu : 35.424 m2 tarla Gönen e 20 km
Üretici : 35.424 m2 tarla Gönen e 20 km
Fiyat : 105000 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
35.424 m2 tarla Gönen e 20 km . Yolu var , ceviz ekimine uygun , teraslaması yapılmış. Kadastro getirilmiş sınırları belirlenmiş. Büyükbaş, küçükbaş hayvancılık yapılabilir .

Kadir Demircan
Genel Koordinatör

Alim Yetkin
Arazi Pazarlama ve Satış
0554 960 5484


İletişim Merkez 0266 762 6793 
İletişim Şube 0266 772 5055

 

Güney Marmarada
2.000 in Üzerinde  Arazimiz
ve Köy Evlerimiz ile
Hizmetinizdeyiz


İlanlarımız
www.arazitv.net, www.satilikkiralikarazi.com,
www.satilik-koyevleri.com
www.sahibinden.com, www.***,www.***, www.youtube.com, www.dailmation.com, www.facebook.com, www.twetter.com, www.googplus.com, www.linkadin.com, www.turkiyeiskulubu.com,www.gonengontam.net 
Sitelerimizdedir

              Önemli Kurallarımız


  Değerli müşterilerimize aşağıdaki işletme  kurallarımızı okuyup, bilgilendikten  sonra, bizimle alış verişe gelmelerini  öneriyoruz. 
 


1. Yer Gösterme Sözleşmesi
    TC Kimlik bilgileri ile, yer gösterme sözleşmesi yapmadan istisnasız hiç bir kimseye veya yakınımıza  yer bilgisi vermiyor ve arazi göstermiyoruz.
   Bu hususda yeminliyiz, müşterilerimizden ve dostlarımızdan boşuna ısrarcı olmamalarını ve bize darılmamalarını önemle rica ediyoruz.
  Yer gösterme sözleşmesi; gösterilen veya  bilgi verilen 
arazileri kapsamaktadır. Bir yıl süre ile geçerlidir.

2.Çalışma Günleri
   Pazar günü dinleniyoruz, çalışmıyoruz. Şayet kesin alıcı olan ve mutlaka karar vermeye ve almaya gelen müşterimiz olursa özel randevü veriyoruz. 
  Mesai saatleri sabah 08. 30 Akşam 18.30 arasıdır.


3. Kesin Karar
 Ciddi alıcılar ve kesin karar vermiş  müşterilerimize yer göstermek ve çalışmak  isteriz. 
 Bir kişiye  en fazla 2 saat zaman ayırabiliyoruz.


4. Yol Ulaşım Masrafı
  Herkese kendi aracı ile arazi göstermesi yapıyoruz.

Yer göstermeler, aracı olmayanlara, ticari taksiler için serbest tarife ile, özel araç ile  kilometre başına 1.3 TL  dir ve ofisde peşin ödenir. 

5.Kapora
    Arazi alımlarında karar verdikten sonra anlaşma ile birlikte alıcıdan en az 1.000 TL ile 5.000 TL arazı kapora alınır ve en fazla 15 gün süre verilir. Bu süre içinde arazi alınmadığında  ya da alımdan hangi sebeple olursa olsun vazgeçilip- cayıldığında kapora otomatikman yanar.


6.İletişim
     Telefon ile arazi sorarken metrekare miktarını, ilan numarasını ve fiyatını belirtiniz.

7.Alım Satım Ödemesi
    Alım - satım para ödemelerinde güvenli ve garantili ödeme için resmi   tutanak ve makbuzla arazi ücretini biz alırız ve karşı tarafa biz teslim ederiz.

8.Randevu ve olumsuzluklar
    Dışarıdan Gönen'e arazi görmek için gelmeden önce bizi  bilgilendiriniz, teyit alınız. Son anda bizimle hiç bir ilgisi alakası olmayan, arazi sahibi tarafından kaynaklanan vazgeçme, fiyat değişikliği veya ortaya çıkan, beklenmeyen sürprizlerden ve  olumsuzluklardan ajansımız kesinlikle sorumlu tutulamaz. 
    Kimsenin görmeye veya almaya  geldiği araziyi % 100 alma gibi bir garantisi yoktur, biz garanti veremiyoruz ve sorumlulukta kabul etmiyoruz. Bu işler tamamen nasip, kader, kısmet meselesidir. Tapu işleri bazen  tapu dairesindeki yoğunluktan dolayı aynı gün içinde yetişemeyebilir. Saat 12.00 a kadar müracatların yapılması, mümkünse çok erken sıra alınması gerekiyor.

Lütfen randevularınıza riayet ediniz. 

9. Herkesle Çalışmıyoruz. 
     Kesinlikle sözünde ve özünde doğru, dürüst ve düzgün insanlarla çalışmak istiyoruz. Lütfen yalancı, dolandırıcı, sahtekar ve sorunlu kişiler bizden kesinlikle uzak dursunlar.
  Prensip olarak; her aracı veya  emlakçılarla çalışmak istemiyoruz, doğrudan arazi sahipleri ve doğrudan alıcılarla, müşterilerle muhatap olmayı tercih ediyoruz.

     Bu kurallarımızdan herhangi birini kabul etmiyorsanız, hiç zahmette bulunmayın, sizinle asla çalışamayız.

   Lütfen kimse kendi kuralını bize dayatmaya çalışmasın.   
      İşletmemiz profesyonel çalışan ve kesin  kuralları ve başarıları olan bir kurumdur. 
    Önceliğimiz kendi koyduğumuz kurallarımızı tavizsiz ve istisnasız uygulamaktır. 
     Kimseye kurallarımızı zorla kabul ettirmiyoruz, zorlama yok. Kabul edenlerle çalışıyoruz.


10. Tapunuzu aldıktan sonra 
hiç bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

  Bize getirilen arazilere bizim kadastro götürmek veya mal sahibini zorlamak gibi bir yetkimiz yoktur. Tapu üzerinde belirtilen bilgilere ve arazi sahibinin beyanına göre size arazi hakkında bilgi sunabiliyoruz. Tapunuzu aldıktan sonra çıkabilecek her türlü olumlu veya olumsuzluklarla ilgili lütfen bizi sorumlu tutmayınız ve sorumluluk kabul etmiyoruz. Siz de araştırın, soruşturun, şüpheniz varsa kadastro götürün, ölçtürün ondan  sonra tapunuzu alın.
    Malesef bazı müşterilerimiz aldıkları arazide, lehine  fazlalık çıktığında sessiz kalmakta, aleyhine birşey çıktığında da bizi nitelikli dolandırıcılıkla suçlamaktadırlar. Bu alçakça bir davranıştır. Bundan sonraki satışlarımızda tapu alımından sonra bizim hiç bir sorumluluk kabul etmediğimize ve sizin  de bunu kabul ettiğinize  dair bir evrakda düzenlemekteyiz. Bu evrağı karşılıklı imzaladıktan sonra satışa geçilmektedir.

                         
11. İlanlarımızdaki Fotograf ve Arazi Bilgileri İzinsiz Kullanılamaz

Gerek emlakçılar ve gerekse arazi sahibi veya müşteriler  bizim bilgimiz ve iznimiz dışında  hiç bir şekilde sitelerimizden yazı veya fotograf alamazlar, kullanamazlar, yayınlayamazlar. Bu şekildeki bir davranış ahlaksızlık, sahtekarlık ve hırsızlıktır. Telif hakları ihlali suçu işlenmiş sayılır ve yasal takip başlatılır. 
Müşterilerimize ve dostlarımıza önemle ricamız, bizim fotograf ve bilgilerimizi kendilerine gönderen, yayınlayan, paylaşan kişileri  gördüklerinde, rastladıklarında bize bildirmeleri, ihbar etmeleridir.


 Keşif Arazi  Ajansını 
Tanıyalım             

    Keşif Arazi  Ajansı; deneyimli arazi kadrosuyla, Güney Marmarada,  Gönen Başta olmak üzere; Bandırma, Erdek, Biga, Çan, Ezine, Yenice, Edremit, Balya, Manyas bölgesinde, faaliyette bulunmaktadır.
   Ajansımızın  11 ayrı internet ve ilan sitelerinde yayınlanan ve kapalı devre pazarlaması yapılan  toplam 2.000 in üzerinde   satılık ve kiralık arazisi bulunmaktadır.

    Arazilerimizin  çoğunun ada parsel  ve adres bilgilerine  ilanlarımızda çeşitli haklı gerekçeler ile yer vermiyoruz. 
    Arazi  fotografları ve  teknik bilgileri doğrudur.
   Ajans işletmemiz; sadece arazi alanında; tarla, köy evi, arsa, bağ, bahçe, çiftlik, yazlık, satılık ve kiralıklar üzerine çalışmaktadır.

 
  
11  ayrı ilan sitemizde, çeşitli internet sayfaları ve sosyal medya üzerinde, gazete, radyo, dergi ve televizyon reklamları ve programlarımızda arazilerimizi tanıtıyoruz, yayınlıyoruz, reklam yapıyoruz ve satıyoruz. 
   
    Düsturumuz; Biz de, söz namustur, sözünden  dönen namussuzdur. Yalan söylemek; günahtır, haramdır, insanlık suçudur. Yalan söyleyen, bizi devre dışı bırakan, hak yiyen, emeğe saygı duymayan, kişileri insan olarak tanımlamıyoruz.

   Söz verip sözünüzde durmuyorsanız, söylediğiniz zaman yalan sözlüyorsanız ne olur sizinle hiç tanışmamış, karşılaşmamış olalım,  alış verişe girmeyelim.

   Aşırı kar'a karşıyız, arazileri satılsın diye çok hesaplı hale getiriyoruz. 

  Tok satıcıların arazilerine önem vermiyor sadece arşivimizde bulunduruyoruz.
   Fiyatlara arazi için yaptığımız mecburi reklam tanıtım ulaşım masrafı ile makul bir miktarda kar payı ekliyoruz. Pazarlık payı için fazla ısrarcı olmayınız.Yaptığımız 
İş ve Hizmetler.


1.Arazi Reklamı, Tanıtımı, Pazarlama ve Satışı

2.TV Programı: Araziler, arazi projeleri, tarım ve hayvancılık  çalışmaları üzerine TV programları yapımı.
   Çiftçi TV de Pazar günü 16.00 da Çobanla Başbaşa programı ile Rumeli TV de Cumartesi 11.30  Pazar 09.00 da Keşif  ve Köy Hayatı programı
   www.kesiftv.net de 30 ayrı bölüm halinde tv program dosyaları yayını.

3.Keşif Dergisi Yayını. Ulusal bilim araştırma haber dergisi.

4. Türkiye İş Kulübü site yayını
6.Yayıncılık. Aktif Ajans Yayın Evi A.Kadir Demircana ait 29 telif eser kitap yayıncılığı ve ücretsiz dağıtım- kitap hediye hizmeti.Kadir Demircan
Genel Koordinatör


İletişim: Merkez Ofis   : 0266. 762  6793 
İletişim: Şube               : 0266. 772 5055Keşif Arazi Ajansı 

Kadir Demircan
Alim Yetkin

Gayrimenkul Alımı Satımı
Reklamcılık
İş Takibi
Yayıncılık Organizasyon

Balıkesir Gönen Vergi Dairesi
Vergi No:2800184183
Yetki Belgesi No:1286 74201 500 404 11692 Tarih:29.01.2015 
Alan:Pazarlama ve Perakente

Gönen Balıkesir Türkiye 


Önemli Sitelerimiz

 


 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Arazi Videoları
Çobanla Başbaşa


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam149
Toplam Ziyaret503896
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°