• https://www.facebook.com/demircan.kadir
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905525539056
  • https://www.twitter.com/kesiftv
  • https://www.instagram.com/demircan1964/
  • https://www.youtube.com/channel/UC-rCq30OJ5s3bwwK6n-LxvQ

Anasayfa


     Arazi Üzerine / Kadir Demircan

   
Ürün Kodu : Arazi Üzerine / Kadir Demircan
Üretici : Arazi Üzerine / Kadir Demircan
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
Kesif arazi emlak ajansi olarak 4 yilimizi doldurduk.
Bu sure icinde 2000 in üzerinde arazi satisi gerceklestirdik.
Az kazandik ama cok is yaptik. Gonene dogrudan veya dolayli olarak en az 200 trilyonun uzerinde yatirim kazandirdik.
Kurumsal olduk heskesin guven ve taktirini kazandik. Gönenin arazilerine değer kazandırdık.
Gönendeki emlakçılar da çok kazandılar, teknolojilerini ve sistemlerini yenilediler, rekabet ortamı oluştu.
3 yıl öncesine kadar 15 kişi bulunamadığı için Gönende emlakçılık kursu bile açılamıyordu. İki yıldır kurslara büyük ilgi olmuş ve yüzün üzerinde kişi emlakçılık belgesi almış.
 
Keşif Arazi Ajansı bir emlakçı değildir. Keşif Ajans Organizasyon Reklam işletmesinin bir koludur. Arazi Pazarlama ve yayıncılık işi yapar. Arazi Pazarlamada Tarla Arsa Bağ Bahçe üzerine branş sahibidir ve sadece o işi yapar.
 
Yayıncılık İşinde de iki tane ulusal kanala Çiftçi TV de Çobanla Başbaşa, Rumeli TV de de Keşif ve Köy Hayatı Programları ile Keşif Dergisi yayını ve Kitap yayıncılığı yapmaktayız.
 
Arazi üzerinde de Gönende ve Güney Marmara da bir numara olmuştur. Tabiiki bu lider ve bir numara olma tesbitini biz yapmıyoruz, müşteriler, objektif emlakçılar, vatandaşlar yapıyorlar ve bize onlar öyle diyorlar. yalansa onların yalancısıyız. Siz bu bölgede teksiniz, kurumsallık ve güven kazanmışsınız diyorlar. Kesin ajan kurallarımız ile iş yapıyoruz. Emlakçılarla kesinlikle çalışmıyoruz. Bireysel aracılar, elemanlar, kişiler, temsilcilerle ve doğrudan arazi sahipleriyle çalışıyoruz. Yeminliyiz, yer gösterme sözleşmesi yapmadan, ayrıcalık yapmadan, herekse eşit muamele ile arazilerle ilgili hiç bir bilgiyi paylaşmıyoruz. Sözleşme imzalandıktan sonra araziler hakkında bilgi veriyor, büroda veya yerinde gösteriyoruz. Gösterdiğimiz arazileri de sözleşmeye yazıyoruz. Kurallarımızı istisnasız, tanıdık tanımadık, dost veya düşman herkese, ünvanı derecesi ne olursa olsun eşit uyguluyoruz. Darılan darılsın, kırılan kırılsın hiç önemli değil. Bizi dolandırdıktan, aldattıktan sonra darılacağına, düşman olacağına, dolandırmadan düşman olsun daha iyidir diyoruz.
İyi ve muteber insan, gittiği bir yerde kendi kurallarına orayı uyduran değil, oranın mevcut kurallarına uyandır.
A. Kadir DemircanArazi Emlakçılığında
Güney Marmarada 1 Numara Olduk...

Bu işe başlayalı daha 2.5 yıl oldu.
Kısa sürede büyük başarılar elde ettik.

Az kazandık, çok sattık. Sattığımız arazi sayısı 650 yi geçti. Dostluklar kazandığımız gibi düşmansız da kalmadık.

Ne ihanetler, hırsızlıklar, soysuzluklar, sahtekarlıklar gördük.
Paralel emlakçı çetelerine bile şahitlik ettik. Ne ayak oyunları yaşadık, çelme takanlar gördük. Yıkılmadık, dimdik ayaktayız.

Gönene büyük iyilikler yaptık, iki buçuk yıl da tahminen en az 100. milyonluk yatırım sağladık. Emlakçılardan bazıları, bizi önce kıskandılar, düşman oldular, dedikodumuzu yaptılar, arkamızdan konuştular, arazilerimizi bizden gizli pazarlayıp para kazandılar. Neticede onlar da rekabet ortamına mecburen girmiş oldular, teknolojilerini ve düşüncelerini yenilemek zorunda kaldılar.

Göneni öyle tanıttık ki, herkes Gönenden arazi almaya kalkınca, fiyatlar da fırladı gitti. İyimi oldu, tabiiki çok iyi oldu. Arazi fiyatlarının artması Gönen ve Gönenli için çok iyi olduğu gibi, arazi alanlar ve emlakçılar için de çok iyi oldu.

Emlakçı sayısı hızla artmaya başladı. Kerameti kendinde bilen bir çok kişi emlakçılığa başladı sonra kayboldu gitti. Bizim yanımızda bir hafta takılanlar ile üç dört defa misafir olarak gelenler bile emlakçılarda işe başladılar.

2016 yılında Gönen tapuda 17.000 satış olmuş. Bunların kesin en az 10.000 i arazidir. Devlet kazandı, belediye kazandı, arazi sahipleri kazandı, esnaf kazandı, oteller kazandı. İş istihdamı oldu, işsizler iş buldu, onlar kazandı. Kazanmayan yok, elhamdülillah. Çok memnunuz bu işten. Biz hala 1993 model sipringle dolaşalım önemli değil, halk kazansın, devlet kazansın, ilçemiz kazansın. Biz milliyetçi, devletçi ve halkçıyız. Bu ülke, millet, halk kazansın istiyoruz.

Biz bu işe beş sıfır önde başladık. Ne demek bu 35 yıllık fotografçılık, reklamcılık, habercilik, 25 yıllık televizyonculuk, 15 yıllık internet işleri sonucunda araziye girdik ve rekor başarılara imza attık.

Bize rakip falan yok, olabilecek durumda olan da yok, ufukta da görünmüyor. Neden mi, 11 tane ilan ve internet sitesinde arazileri reklam yapıyoruz, 5 tane video sitesi, internet televizyonları, iki tane ulusal kanalda tv programı yapımı, arazi rehberi dergisi, arazileri fotograf ve kamera ile çekim, 5 ayrı haber sitesi, 5 ayrı facebok, twetter ve sosyal medya siteleri, Rumeli TV de arazi tanıtıcı reklamları yaptıklarımızdan sadece bazıları. İşletmemizde ekip disiplini ve dinamik çalışma var.

Yüze varan özel yatırımcı listemiz var. Sürekli arazilerdeyiz, arazi araçlarıyla dolaşıyoruz, çekim yapıyoruz. Yorulmak, bıkmak, yılmak yok. Yani kısacası arazi bizim sevdamız, hobimiz. Sadece ticari amaç için bu işi yapmıyoruz.

Biz de yalan söylemek yasak, yeminliyiz. Neyse onu söyleriz, müşteri ister alsın, ister almasın. Biz de aşırı kar yasak, aşırı kar iki tarafı da rencide eder.. Bizde az kar çok bereketlidir... Kolay sindirilir... Malesef müşterilerin çoğu yalancılardan hoşlanır, onlara inanır, onlardan alır...

Gönende yalan söyleyerek, yalana yalan ekleyerek satanlar da var, kısa süreliğine kazanıyorlar da. Ama uzun süre asla. Malesef yalan söyleyen, hilekar müşterilerimizde çıkıyor.

Keşif Arazi Ajansı Gönen ile birlikte 12 ilçede çalışıyor. İki binin üzerinde arazimiz var. Yer gösterme sözleşmesi yapmadan kimseye bilgi veremiyoruz..
.


 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret727516
Sahibinden
Örnek Prefabrik Evler
Arazitv
Facebook Linki
Örnek Prefabrik Evler
Yol Tarifi
Örnek Prefabrik Evler
Kurallarımız
Örnek Prefabrik Evler
KeşfiTV
Örnek Prefabrik Evler
Çobanla Başbaşa


Örnek Prefabrik Evler
Gönen Köyleri
Manyas Köyleri
Hava Durumu